Contactgegevens Casemanagers Dementie

Bekijk hieronder de contactgegevens van onze Casemanagers Dementie. Het algemene mailadres van de casemanagers dementie is vakgroep.dementie@stmg.nl.

Banner Zorg Bij Dementie Alt
Arnhem-Noord

casemanager Anja Meijer

Meester E.N. van Kleffensstraat 12

6842 CV Arnhem

06-51699317

anja.meijer@stmg.nl

Didam

casemanager Manon Kock

Panhuis 52

6941 BZ Didam

06-31663075

manon.kock@stmg.nl

Dieren/Spankeren/Laag Soeren/Ellecom en Rheden

casemanager Angela Goosens

Patrijslaan 2a

6951 JW Dieren

06-51694861

angela.goosens@stmg.nl

Doesburg/Angerlo/Giesbeek /Lathum

casemanager Gonny Munneke

De Linie 3a

6982 AZ Doesburg

06-51176828

gonny.munneke@stmg.nl

Renkum, Oosterbeek

casemanager Jeannet Buist

06-20542483

jeannet.buist@stmg.nl

Rheden, De Steeg

casemanager Renata Pietersen

Haverweg 55F

6991 BR Rheden

06-51261540

renata.pietersen@stmg.nl

Zevenaar, Duiven

casemanager Ingeborg Deddens

De Hooge Bongert 3a

6903 DA Zevenaar

06-31663039

ingeborg.deddens@stmg.nl