Trotse winnaar van de familiebedrijvenaward 2022
Logo Familiebedrijven Award 2020
Trotse winnaar van de familiebedrijvenaward 2022

Contactgegevens Casemanagers Dementie

Bekijk hieronder de contactgegevens van onze Casemanagers Dementie. Het algemene mailadres van de casemanagers dementie is vakgroep.dementie@stmg.nl.

Banner Zorg Bij Dementie Alt
Arnhem
Arnhem Noord

Casemanager Anja Meijer

Meester E.N. van Kleffensstraat 12
6842 CV Arnhem

06-51699317
anja.meijer@stmg.nl

Arnhem Zuid

Casemanager Ingrid Borgman

Meester E.N. van Kleffensstraat 12
6842 CV Arnhem

06-57485641
ingrid.borgman@stmg.nl

De Liemers
Duiven en Zevenaar

Casemanager Ingeborg Deddens

De Hooge Bongert 3a
6903DA Zevenaar

06-31663039
ingeborg.deddens@stmg.nl

Zevenaar

Casemanager Wilma Janssen

De Hooge Bongert 3a
6903 DA Zevenaar

06-83217797
wilma.janssen@stmg.nl

Zevenaar

Casemanager Saskia Vreugdewater

De Hooge Bongert 3a
6903 DA Zevenaar

06-31663199
saskia.vreugdewater@stmg.nl

Westervoort en Duiven

Casemanager Hedwig Coppieters

Meester E.N. van Kleffensstraat 12
6842 CV Arnhem

06-11346113
hedwig.coppieters@stmg.nl

Didam

Casemanager Manon Rensen - Kock

Panhuis 52
6941 BZ Didam

06-31663075
manon.rensen@stmg.nl

Veluwezoom West
Renkum en Oosterbeek

Casemanager Jeannet Buist

Generaal Urquhartlaan 8
6861 GE Oosterbeek

06-20542483
jeannet.buist@stmg.nl

Veluwezoom Oost
Dieren, Spankeren, Laag-soeren, Ellecom en Rheden

Casemanager Angela Goosens

Patrijslaan 2a
6951 JW Dieren

06-51694861
angela.goosens@stmg.nl

Doesburg, Giesbeek, Angerlo en Lathum

Casemanager Gonny Munneke

De Linie 3a
6982 AZ Doesburg

06-51176828
gonny.munneke@stmg.nl

Rheden en de Steeg

Casemanager Renata Pietersen

Haverweg 55F
6991 BR Rheden

06-51261540
renata.pietersen@stmg.nl